אודות

מי זה רן?

אהלן, קוראים לי רן, אני בן 49 וגר עם אשתי אלונה וששת ילדינו בגליל. לא תמיד גרתי כאן ולא תמיד נראיתי כך.. נולדתי בתל אביב, גדלתי בהרצליה פיתוח, הייתי סטארטאפיסט (רוצים עוד פרטים? תלחצו כאן) ולאחר מסע חיפוש רוחני עמוק חזרתי בתשובה, למדתי טיפול נפש בגישה יהודית ועוד כלים רבים והמטרה שלי בחיים היא – להוסיף טוב בעולם. 

אני עושה את זה על ידי טיפול אישי וזוגי, כתיבת ספרים (כבר תשעה במספר, רובם רבי מכר), הרצאות, שיעורים וסדנאות. המטרה שלי היא לעזור לכל אחד ואחת מאיתנו להתחבר לאוצרות הגנוזים בתוכנו, אותם אוצרות שרבי נחמן מברסלב וגדולי הצדיקים מפנים אותנו אליהם ומעודדים אותנו לגלות בתוכנו ובכל הסובבים אותנו נקודות טובות. 

אחד הדברים ששמתי לב אליהם הוא שהכתבים של רבי נחמן ממש משני חיים אבל להרבה אנשים אין את הזמן, ה״כח״ או היכולת כרגע לשבת ולהעמיק בהם ולכן אני משתדל להנגיש את התכנים בצורה פשוטה, קלילה מצד אחד וגם עמוקה ומחוברת לחיים שלנו מהצד השני.

 

מה זה המועדון?

לאחר שנים של כתיבה ועשרות ומאות אלפי אנשים שהתחברו לתכנים הבנתי שזה לא מספיק! צריך מקום בו נוכל להתחבר וללמוד ביחד, לשאול שאלות, לשתף ולהעמיק – מוזמנים להצטרף אלי למסע.

המטרה שלי היא לעזור לך למצוא את האוצרות שבתוכך! המטרה שלי היא שתתחבר לעצות המדהימות של הצדיקים ותחייה חיים טובים יותר, מספקים יותר, שמחים הרבה יותר. ואני משתדל לעשות את זה כאן בצורה הנגישה והחסכונית ביותר עבורך.

מדיניות פרטיות | ביטולים והחזרות | הספרים של רן ובר, רחוב התפוח 201, כפר שמאי, ישראל | 0509766811 |  ranweber@gmail.com

דילוג לתוכן