״שובו לאוצרות שלכם, והיו משתמשים באוצרות שלכם״

- רבי נחמן מברסלב, סיפורי מעשיות

שאלה, האם גם אתה:

(אם סימנת תשובה אחת לפחות כנכונה – אתה מוזמן להצטרף אלינו)

* מרגיש שחיי היומיום ״קוברים״ אותך ואין לך זמן/מרחב להתפתחות אישית?

* חווית פעם חוויה רוחנית חד-פעמית (אומן, סדנא, חג) אבל רוצה להמשיך את זה לתוך החיים?

* רוצה ללמוד את הספרים של רבי נחמן אבל הטקסט קשה/לא מובן ולא מתחבר לך כרגע לחיים?

* מחפש ללמוד עם עוד אנשים טובים ולא ״לשבור את השיניים״ לבד?!

* חיי חיים טובים בסך הכל אבל מרגיש ש.. משהו חסר?

>> מה מפריע לנו לחיות את החיים שאנחנו באמת רוצים?

* אין זמן! –  עמוסים מבוקר ועד ערב – עבודה, משפחה, לימוד, עיסוקים – אין לנו זמן לעצור ולהתחבר לעצמנו ולטוב שלנו.

* חסר ידע – אין מה לעשות. תמיד יש גבול לכמה ידע יש לנו בכל תחום וחוסר ידע חוסם אותנו. וידע זה לא רק ללמוד מידע – אלא גם זיקוק והפנמת המידע..

* חוסר קביעות – אם זה חד פעמי (גם אם היה מדהים, גדול, לא יאמן…) אנחנו נוטים לשכוח ולשקוע שוב ביומיום..

* קשה לבד – מאוד קשה להתקדם לבד. הרבה יותר קל להעזר בחברים, בקבוצה, במישהו שיכול להדריך ולהעביר לכם תכנים וכלים מעשיים.

מה התהליך בפשטות?

1. נרשמים בקלות לאתר

2. לומדים כלים משני חיים

3. מיישמים בחיים ומשנים אותם לטובה!

>> איך מועדון הלימוד יכול לעזור לי?

* פעם בשבוע (או יותר) ואתם יכולים לקבל ״טעינה״ לשבוע שלם!  מהיום זה אפשרי לגמרי לחיות חיים עסוקים ומלאי עשייה וגם להיטען ולקבל כלים נפשיים ורוחניים וכל זאת בצורה קלילה וכיפית (מבלי לאבד עומק!!)

* כלים פשוטים, מקורות עמוקים – אנחנו יושבים, לומדים ודולים עבורכם פנינים מתוך פנימיות התורה ובפרט תורתו של רבי נחמן מברסלב בשילוב עם כלים מדהימים מעולמות הטיפול, האימון וההתפתחות האישית. הכל מאורגן ומונגש לכם בצורה שתחסוך לכם זמן ומאמץ ותאפשר לכם בתוך הלו״ז הצפוף להוסיף המון טוב בחיים!

* כח הקהילה – אתם לא לבד! נפגשים כל שבוע בזום ומידי פעם בעז״ה מפגשים פרונטליים למי שירצה + קבוצת וואטסאפ וכלים נוספים לחבר ולעזור.

* התחדשות – אנחנו מתכוננים להוסיף כל הזמן שיעורים חדשים, תכנים, קורסים וכלים נוספים למועדון כדי שתמיד יהיה לכם מקום למצוא בו המון טוב.

איך מתחברים למועדון?!
מאוד פשוט:

>> מי זה רן ובר ואיך זה קשור אלי?

אהלן, קוראים לי רן, אני בן 49 וגר עם אשתי אלונה וששת ילדינו בגליל. לא תמיד גרתי כאן ולא תמיד נראיתי כך.. נולדתי בתל אביב, גדלתי בהרצליה פיתוח, הייתי סטארטאפיסט (רוצים עוד פרטים? תלחצו כאן) ולאחר מסע חיפוש רוחני עמוק חזרתי בתשובה, למדתי טיפול נפש בגישה יהודית ועוד כלים רבים והמטרה שלי בחיים היא – להוסיף טוב בעולם. 

אני עושה את זה על ידי טיפול אישי וזוגי, כתיבת ספרים (כבר תשעה במספר, רובם רבי מכר), הרצאות, שיעורים וסדנאות. המטרה שלי היא לעזור לכל אחד ואחת מאיתנו להתחבר לאוצרות הגנוזים בתוכנו, אותם אוצרות שרבי נחמן מברסלב וגדולי הצדיקים מפנים אותנו אליהם ומעודדים אותנו לגלות בתוכנו ובכל הסובבים אותנו נקודות טובות. 

אחד הדברים ששמתי לב אליהם הוא שהכתבים של רבי נחמן ממש משני חיים אבל להרבה אנשים אין את הזמן, ה״כח״ או היכולת כרגע לשבת ולהעמיק בהם ולכן אני משתדל להנגיש את התכנים בצורה פשוטה, קלילה מצד אחד וגם עמוקה ומחוברת לחיים שלנו מהצד השני.

לאחר שנים של כתיבה ועשרות ומאות אלפי אנשים שהתחברו לתכנים הבנתי שזה לא מספיק! צריך מקום בו נוכל להתחבר וללמוד ביחד, לשאול שאלות, לשתף ולהעמיק – מוזמנים להצטרף אלי למסע.

המטרה שלי היא לעזור לך למצוא את האוצרות שבתוכך! המטרה שלי היא שתתחבר לעצות המדהימות של הצדיקים ותחייה חיים טובים יותר, מספקים יותר, שמחים הרבה יותר. ואני משתדל לעשות את זה כאן בצורה הנגישה והחסכונית ביותר עבורך.

תודה על הרשמתך

מה מקבלים במועדון הלימוד?

קבוצת לימוד לייב בZoom

הבסיס של כל מה שקורה כאן הוא לימוד. לומדים ביחד את הספרים של רן, קבוצת לימוד שבועית, מתייעצים ומשתפים בקבוצה בוואטסאפ. הרעיון הוא – איך לקחת את מה שכתוב בספרים ולהכניס את זה לתוך החיים שלנו! איך להפוך את הלימוד בספר ללימוד משנה חיים…

עם מי לומדים? הכוונה היא שלאורך הזמן יפתחו עוד ועוד קבוצות לימוד הן בזום והן פרונטליות אבל קודם כל – לומדים עם רן את הספרים. זום שבועי, זמן להפנים, להתחבר ולראות -איפה זה פוגש אותי? איך הדברים יכולים להועיל לי בצורה פרקטית ולא כרעיון כללי.

#כלים_לחיים_מחוברים

כל כך הרבה אנשים אוהבים את הספרים של רן, קוראים בהם, מיישמים בחיים אבל לפעמים – בלי קהילה, בלי לימוד משותף, אנחנו נבלעים בתוך חיי היומיום. נהנים ושוכחים. המטרה שלנו במגלים טוב היא להמשיך ולגלות טוב בחיים, להמשיך להעמיק בעבודה של הספרים:
סוד הנקודה הטובה, להיות בשמחה, בודאי ישנה אהבה, לחיות את היום, הסיפור ומחובר.

שלום לכולם

מצטרפים ומקבלים את הספרים..

 

מוזמנים להצטרף למועדון במנוי חודשי או שנתי וכבר לקבל את הספרים!! 

סוד הנקודה הטובה – למצוא טוב בעצמנו ובאחרים, ספר יסוד חובה בכל בית – איך לראות את הטוב שבתוכנו, בילדים ובבני הזוג. רב המכר של רן ובר שפתח את הסדרה..

להיות בשמחה – האם אפשר להוסיף שמחה בחיים שלנו? כלים פרקטיים לשמחה, לא משנה אם אתם מרגישים שאתם ״דיכאוניים כרוניים״ או שאתם ״האנשים הכי שמחים בחדר״ – תמיד אפשר להוסיף עוד שמחה וללמוד את הכח האדיר לשינוי שנותנת לנו השמחה!

בודאי ישנה אהבה – על תקווה ואהבה לאור הסיפור מעשה מאבידת בת מלך של רבי נחמן מברסלב. איך לא להתייאש מזוגיות גם אחרי הרבה שנים? ואיך לא להתייאש מהחיפוש עצמו??

לחיות את היום – הספר שמחבר את המיינדפולנס של המזרח עם הקאוצ׳ינג והמטרות של המערב. מהי נקודת האמצע שמחברת אותנו לרגע העכשווי? האם אפשר לחיות כאן ועכשיו בלי חרדות מהעתיד וחרטות על העבר אבל להיות מחובר למטרות שלי?

הסיפור – לכל אחד ואחת מאתנו סיפורים שאנחנו ״סוחבים״ מילדות. אותם סיפורים השתלטו לנו על חלקים מהחיים, איך אפשר להפוך סיפור לא-טוב לסיפור טוב אמיתי שמשפיע על החיים שלנו לטובה?

מחובר – להיות מחובר לעצמי, למשפחתי, לסובבים אותי, לעבודה שלי ולהצליח לחיות חיים שמחים ומלאי סיפוק. מהו סוד החיבור של התם מסיפורו של רבי נחמן מברסלב – מעשה מחכם ותם, ואיך זוכים בחיבור הזה בחיים שלנו?

** הספרים יגיעו אליכם ישירות הביתה עם שליח!

עד 30% הנחה על סדנאות, ריטריטים וימי כיף עם רן!

אנחנו מארגנים ימי התבודדות / כתיבה / סדנאות בגליל ובמרכז ורוצים לתת לכם עד 30 אחוז הנחה בסדנאות. 

* האחוז המדוייק תלוי במרכיבי הסדנא, רן שמח לתת את ההנחה על החלק שלו ולגבי חלקים הלא קשורים לנו – כגון מנחים נוספים או אוכל / לינה צריך לבדוק בכל סדנא כמה ניתן לתת הנחה אבל השאיפה שלנו – לתת לכם מקסימום הנחות!!


הנחות לדוגמא:
יום התבודדות וחיבור בגליל – מחיר רגיל: 450₪, מחיר לחברי המועדון 300₪ בלבד!
חוג בית (אצלכם בבית!) – מחיר רגיל: 900₪, מחיר לחברי המועדון 600₪ בלבד!
יומיים סדנת קשב עמוק – תקשורת זוגיות (מחיר לא כולל לינה ואוכל) – מחיר רגיל לזוג: 1200₪, מחיר לחברי המועדון 840₪ בלבד..

בונוסים!! קורסים אונליין

 

חוץ מהלימוד השבועי שלנו, וקבוצות הוואטסאפ והתמיכה – אנחנו רוצים לתת לכם גם קורסים אונליין. 

מוזמנים ללמוד (בחינם!) כתיבה, הוצאה לאור של ספר, זוגיות, להיות בשמחה ועוד ועוד…

ללמוד וללמד - קבוצות וחברותות

אחת המטרות העיקריות שלנו ב״מגלים טוב״ היא להעביר את הדברים הלאה, לתת לכם את הכוחות, הכלים והעידוד ללמד את התכנים בקבוצות קטנות ו/או בחברותות אחד-על-אחד.

הרעיון הוא שאם תבחרו, תוכלו לא רק ללמוד עם רן בזום, בשיעורים אונליין או בסדנאות אלא תוכלו ללמוד נושא – לדוגמא ״להיות בשמחה״ עם הספר להיות בשמחה ועם קבוצה קטנה של אנשים שירצו ללמוד אתכם את הספר לאט לאט. זה יכול לקרות בזום אבל אולי עוד יותר חשוב – זה יכול לקרות בישוב שלכם/בשכונה בבית מדרש או בבית.

הרבה מאוד אנשים לומדים היום את הספרים בכל מיני מסגרות קטנות – המטרה שלנו היא לתת להם את הכלים ולנסות לענות על שאלות, קושיות והעמקה בחומר.

בונוס: המעבדה של רן

מה שיוצא לאור הוא רק חלק (קטן) ממה שאני עובד עליו.. כחלק מהבונוסים של המנוי החודשי והשנתי, אשמח לשתף אתכם ראשונים בתכנים חדשים, טיוטות של פרקים חדשים ואפילו ספרים שעוד לא יצאו לאור!

למעבדה מוזמנים רק אלו שיכולים ״לסבול״ תכנים לא אפויים עד הסוף ובעיקר אלו שתמיד סקרנים לדעת מה חדש ומה הולך להיות.

במעבדה תוכלו גם להגיב, לשאול שאלות ולהיות מאלו שעוזרים לכוון את הספינה לכיוון טוב ונכון יותר. מה יצא לאור? מתי הדברים יצאו? איזה רעיונות חדשים כדאי לבדוק?

.. ניפגש במעבדה!

קורסים אונליין (חינם למנויים - לחצו כאן להרשם):

אתם לא צריכים לחכות למפגשים השבועיים! אתם יכולים ללמוד המון תכנים כאן בזמן ובקצב שלכם.. הקורסים זמינים לכל אחד ואחת מהמנויים בתוכנית, הן במינוי החודשי והן בשנתי. 

הצטרפו אלינו עכשיו בקלות:

‎דרגה מחיר  
מנוי חודשי ₪59.00 כל ‎חודש. בחר
מנוי שנתי ₪590.00 כל ‎שנה. בחר

איך הכל התחיל?! (ומי זה רן בכלל..)

קיץ 2000, דרום קליפורניה, ארה״ב, כנס עילית תעשיית האינטרנט.


אני עומד בתוך האולם הראשי של כנס במלון יוקרה על חוף הים דרומה מלוס אנג׳לס ומוצא את עצמי מתחמק מכל מי שרוצה לדבר איתי. אני סמנכ״ל הפיתוח ואחד המייסדים של סטארט-אפ שהפך לחממת-סטאראפים קטנה בעולם האינטרנט. אני רק בן 27, שותף בחברה עם מעל מאה וחמישים עובדים בישראל ובארה״ב. עלות הכניסה לכנס – 5000$, אחד המשקיעים שלנו הכניס אותנו בחינם.

אני עומד קפוא במקומי ולא רוצה לדבר עם אף אחד – סמנכ״ל הפיתוח הבכיר של מיקרוסופט מנסה לדבר איתי, מנכ״ל יהוו באותו הזמן מציג את עצמו ועוד בכירים בצמרת עולם האינטרנט ואני מרגיש מחנק בגרון, אני חייב לצאת. אני בורח החוצה מהכנס, ונעמד מול בריכת שחיה טרופית, עצי קוקוס אדירים מולי ואני שואל את עצמי: ריבונו של עולם, מה אני בכלל עושה כאן?! זאת אומרת באותו הזמן לא הכרתי את המושג ריבונו של עולם אז אולי פשוט פלטתי משהו אחר.. בכל אופן באותו הרגע החלטתי – אני עוזב. אני לא יכול להשאר כאן. אוקי, אמר החלק הרציוני יותר בתוכי – עוזב.. לאן? הנדתי בכתפיי – אני לא יודע. אני רוצה לעשות טוב. לעשות טוב? אותו חלק ציני ורציוני גיחך, אתה רציני? לגמרי. הבנתי שאני לא יודע איך זה הולך להראות אבל זה מה שאני הולך לעשות עם החיים שלי – לעשות טוב, להעביר טוב לאחרים. איך? לא היה לי מושג!

פאסט פורוורד, 22 שנה קדימה. אני מטפל, סופר ומרצה, חיברתי כתשעה ספרים, רובם הפכו לרבי מכר בכל הציבורים והמגזרים. המטרה שלהם היא אחת – להנגיש את המפתחות לאוצרות הפנימיים שלנו, למאגר הטוב האינסופי שנמצא בתוכנו. נשמע גבוה קצת? אוקי, נוריד את זה לתוך החיים – תקשורת זוגית, שמחה בחיים, סיפוק, רצון, הפחתת כעסים, התמודדות טובה יותר עם חרדות, משמעות בחיים, תקווה ושינוי הרגלים ועוד ועד.. הכל מבוסס על תורות של רבי נחמן מברסלב, שעשה ועושה מהפכה בגילוי הטוב בחיים שלנו.

אותן תורות עטופות ומונגשות דרך כלים מודרניים של טיפול, הקשבה, ומחברות כלים ממזרח (מיינדפולנס) ומערב (קואצ׳ינג) בצורה שווה לכל נפש – כל אחד יכול ללמוד את הספרים, כל אחד יכול לקחת נקודות טובות לחיים שלו או שלה. 

מה קורה איתי היום?

אני גר היום בגליל, עם אלונה אשתי היקרה וששת ילדינו ומכאן אני יוצר, כותב, מוציא תכנים לעולם. בגליל אנחנו גם עושים סדנאות אבל עיקר העבודה היום היא בספרים ובשיעורים בזום.

רגע! מה קרה ב22 השנים בין הכנס בקליפורניה לבין החיים בגליל?? המון! חזרתי לארץ, פגשתי את אשתי והתחתננו, בתהליך הזה גם חזרנו בתשובה, אחרי שגיליתי עומקים בפנימיות התורה עוד כשגרתי בארצות הברית והבנתי איך הפנימיות של התורה מחברת חלקים שונים בנפש שלי – את החיפוש הרוחני הפנימי עם החיבור לעולם המעשי החיצוני יותר. לאחר כמה שנים בתשובה (ובנישואין) התגלו לי תהומות בתוכי, מקומות שלא טיפלתי בהם ואף פעם לא חשבתי שצריך לטפל בהם.. שקעים מהעבר שלא ״נעלמו״ בתהליך התשובה אלא האינטנסיביות של החיים והזוגיות, עם הילדים – רק העצימה אותם. עברתי תהליך עמוק של טיפול ולימודים של תורת הנפש הן מתוך כתבים של רבי נחמן וגדולי הצדיקים, הן מתוך פרקטיקה של עבודה פסיכותרפית-יהודית ובמקביל השלמתי תואר בפסיכולוגיה. 

את כל העבודה הפנימית, הלימוד והעמקה בכתבים של רבי נחמן ושאר גדולי הצדיקים אני יוצק לתוך ספרים, הספרים מנגישים את התורות בצורה שמשנה לאנשים את החיים וכאן אנחנו נפגשים.. בין אם אתם מכירים את הספרים שלי ובין אם לא (ואם תהיו חלק מקבוצות הלימוד – תקבלו את הספרים במתנה עם שליח עד הבית..) – הרעיון הוא ללכת צעד נוסף ולהכניס את הלימוד לתוך החיים שלנו, לתוך הבית שלנו.

עוד פרטים? תמשיכו לקרוא 🙂 שנזכה לעשות הרבה טוב בעולם!

דילוג לתוכן